Suplování:   Čtvrtek 13.12.2018 (A-týden-sudý)

datum výpisu: 13.12.2018 (8:48)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Hošková Jitka

 

JE

SA

MC

-

SA

-

-

-

           

Rudelová Jana

       

-

<>

-

-

             

Smažilová Věra

         

-

>>

-

             

Šimurdová Jana

 

-

HV

-

JE

-

..

-

..

           

Nádvorníková Šárka

 

JE

-

ME

-

MP

MJ

-

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Houdková Věra

2.hod

supl. (ŠI)

EkO

1.P

(211)

 

Jelínková Hana

1.hod

supl. (HJ)

MAT

1.C (ARss)

(209)

 
 

1.hod

spojeno (ND)

MAT

1.C (MAS)

(209)

 
 

4.hod

supl. (ŠI)

MAT

4.OK (OA)

(211)

 

Majorová Naděžda

5.hod

výměna <<

MAT

1.P

(211)

z 14.12. 4.hod

 

6.hod

supl. (ND)

ZBE

1.B

(402)

 

Malcová Jitka

3.hod

supl. (HJ)

CJA

2.D (ARss)

(209)

 

Málková Pavlína

5.hod

supl. (ND)

CJA

2.K

(402)

 

Melounová Hana

3.hod

supl. (ND)

CJL

OA2

(402)

 

Stehlíková Andrea

2.hod

supl. (HJ)

RTV

1.C (ARss)

(209)

 
 

5.hod

supl. (HJ)

KAP

2.D (ARss)

(209)

 
 

6.hod

přesun <<

SPK

3.D

(405)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

SPK

3.D

 

na 6.hod

Nádvorníková Šárka

8.hod

odpadá

SPK

2.K (SKP)+

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

6.hod

ZBE

 

(402)

supluje

Majorová Naděžda

(ND)

1.C

1.hod

MAT

ARss

(209)

supluje

Jelínková Hana

(HJ)

 

1.hod

MAT

MAS

(209)

spojí

Jelínková Hana

(ND)

 

2.hod

RTV

ARss

(209)

supluje

Stehlíková Andrea

(HJ)

1.P

2.hod

EkO

 

(211)

supluje

Houdková Věra

(ŠI)

 

5.hod

MAT

 

(211)

výměna <<

Majorová Naděžda

z 14.12. (Pá) 4.hod

 

6.hod

IKT

   

přesun >>

 

na 14.12. (Pá) 0.hod

2.D

3.hod

CJA

ARss

(209)

supluje

Malcová Jitka

(HJ)

 

5.hod

KAP

ARss

(209)

supluje

Stehlíková Andrea

(HJ)

 

8.hod

SPK

SKP

 

odpadá

 

(ND)

2.K

5.hod

CJA

 

(402)

supluje

Málková Pavlína

(ND)

 

8.hod

SPK

SKP

 

odpadá

 

(ND)

2.P

8.hod

MAM

   

odpadá

 

(ŠI)

3.D

6.hod

SPK

 

(405)

přesun <<

Stehlíková Andrea

z 8.hod

 

8.hod

SPK

   

přesun >>

 

na 6.hod

4.OK

4.hod

MAT

OA

(211)

supluje

Jelínková Hana

(ŠI)

OA2

3.hod

CJL

 

(402)

supluje

Melounová Hana

(ND)

 

 

Suplování:   Pátek 14.12.2018 (A-týden-sudý)

datum výpisu: 13.12.2018 (8:48)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Jelínková Soňa

 

-

-

-

-

-

-

               

Roháčková Alena

         

-

-

-

-

           

Šimurdová Jana

 

ST

ME

KT

MY

SA

-

               

Nádvorníková Šárka

 

-

MJ

JE

MJ

HI

MP

-

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Myšáková Anna

4.hod

supl. (ŠI)

CJA

4.OK (OA)

(306)

 

Hofmanová Ivana

5.hod

supl. (ND)

MAT

1.B

(407)

 

Jelínková Hana

3.hod

supl. (ND)

MAT

2.K

(402)

 

Kratochvílová Marie

3.hod

supl. (ŠI)

MAM

1.P

(209)

 

Majorová Naděžda

2.hod

supl. (ND)

MAT

1.P

(402)

 
 

4.hod

supl. (ND)

ZBE

2.D (ZBE)+

(402)

 
 

5.hod

přesun >>

PSY

2.D (MAS)

 

na 6.hod

 

6.hod

přesun <<

PSY

2.D (MAS)

(305)

z 5.hod

Málková Pavlína

6.hod

supl. (ND)

OBN

2.K

(407)

 

Melounová Hana

2.hod

supl. (ŠI)

CJL

OA3

(306)

 

Rudelová Jana

4.hod

výměna <<

ÚCE

1.P

(305)

z 13.12. 5.hod

Smažilová Věra

0.hod

přesun <<

IKT

1.P

(VTA)

z 13.12. 6.hod

Starý Petr

1.hod

supl. (ŠI)

EkO

3.D

(405)

 

Stehlíková Andrea

5.hod

supl. (ŠI)

OBN

3.D

(405)

 

Brychtová Marie

5.hod

přesun <<

RAR

2.D (MAS)

(410)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

RAR

2.D (MAS)

 

na 5.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

5.hod

MAT

 

(407)

supluje

Hofmanová Ivana

(ND)

1.C

4.hod

ZBE

ZBE

(402)

supluje

Majorová Naděžda

(ND)

1.P

0.hod

IKT

 

(VTA)

přesun <<

Smažilová Věra

z 13.12. (Čt) 6.hod

 

2.hod

MAT

 

(402)

supluje

Majorová Naděžda

(ND)

 

3.hod

MAM

 

(209)

supluje

Kratochvílová Marie

(ŠI)

 

4.hod

ÚCE

 

(305)

výměna <<

Rudelová Jana

z 13.12. (Čt) 5.hod

2.D

4.hod

ZBE

ZBE

(402)

supluje

Majorová Naděžda

(ND)

 

5.hod

RAR

MAS

(410)

přesun <<

Brychtová Marie

z 6.hod

 

6.hod

PSY

MAS

(305)

přesun <<

Majorová Naděžda

z 5.hod

2.K

3.hod

MAT

 

(402)

supluje

Jelínková Hana

(ND)

 

6.hod

OBN

 

(407)

supluje

Málková Pavlína

(ND)

3.D

1.hod

EkO

 

(405)

supluje

Starý Petr

(ŠI)

 

5.hod

OBN

 

(405)

supluje

Stehlíková Andrea

(ŠI)

4.OK

4.hod

CJA

OA

(306)

supluje

Myšáková Anna

(ŠI)

OA3

2.hod

CJL

 

(306)

supluje

Melounová Hana

(ŠI)

 

 

Suplování:   Pondělí 17.12.2018 (B-týden-lichý)

datum výpisu: 13.12.2018 (8:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.C

   

VVZ

VVZ

VVZ

                   

1.D

   

VVZ

VVZ

VVZ

                   

1.P

   

VVZ

VVZ

VVZ

                   

2.B

   

VVZ

VVZ

VVZ

                   

2.D

   

VVZ

VVZ

VVZ

                   

2.K

   

VVZ

VVZ

VVZ

                   

2.P

   

VVZ

VVZ

VVZ

                   

3.C

   

VVZ

VVZ

VVZ

                   

3.D

   

VVZ

VVZ

VVZ

                   

3.M

   

VVZ

VVZ

VVZ

                   

4.OK

   

VVZ

VVZ

VVZ

                   

OA.1

   

VVZ

VVZ

VVZ

                   

OA2

   

VVZ

VVZ

VVZ

                   

OA3

   

VVZ

VVZ

VVZ

                   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ucitel OV

   

-

-

-

                   

Myšáková Anna

   

..

-

..

                   

Houdková Věra

   

..

..

..

                   

Jelínková Hana

   

..

-

..

                   

Kratochvílová Marie

   

-

-

-

                   

Kujalová Eva

   

..

..

..

                   

Malcová Jitka

   

-

..

..

                   

Málková Pavlína

   

..

..

..

                   

Melounová Hana

   

..

..

-

                   

Roháčková Alena

   

-

..

-

                   

Smažilová Věra

   

..

-

-

                   

Stehlíková Andrea

   

..

-

..

                   

Změny v rozvrzích učitelů:

Zedníček Stanislav

3.hod

odpadá

TEV

OA3

 

výchov.vzd.akce

 

4.hod

odpadá

TEV

OA3

 

výchov.vzd.akce

Peschova Iva

4.hod

odpadá

CJL

1.P

 

výchov.vzd.akce

Hofmanová Ivana

4.hod

odpadá

MAT

OA.1

 

výchov.vzd.akce

Houdková Věra

6.hod

odpadá

EkO

4.OK (EK)+

 

zrušeno

Jelínková Hana

6.hod

navíc

MAT

4.OK

(211)

 

Kratochvílová Marie

6.hod

odpadá

PRA

4.OK (OA)

 

zrušeno

Kubálková Marie

2.hod

odpadá

PGR

3.C (ARss)

 

výchov.vzd.akce

 

3.hod

odpadá

PGR

3.C (ARss)

 

výchov.vzd.akce

Majorová Naděžda

2.hod

odpadá

MAT

2.P

 

výchov.vzd.akce

 

3.hod

odpadá

MAT

3.M

 

výchov.vzd.akce

 

4.hod

odpadá

PSY

3.M

 

výchov.vzd.akce

Rudelová Jana

2.hod

odpadá

ÚCE

OA2

 

výchov.vzd.akce

 

3.hod

odpadá

ÚCE

1.P

 

výchov.vzd.akce

 

4.hod

odpadá

UCS

2.P (JA1)

 

výchov.vzd.akce

Starý Petr

3.hod

odpadá

IKT

3.C (KČ)

 

výchov.vzd.akce

 

4.hod

odpadá

IKT

2.B (JA1)

 

výchov.vzd.akce

Šimurdová Jana

2.hod

odpadá

EkO

1.P

 

výchov.vzd.akce

 

4.hod

odpadá

CJA

1.D (MAS)

 

výchov.vzd.akce

Brychtová Marie

2.hod

odpadá

KOS

2.K

 

výchov.vzd.akce

 

3.hod

odpadá

EkO

2.B

 

výchov.vzd.akce

 

4.hod

odpadá

KOS

4.OK (KOS)

 

výchov.vzd.akce

Nádvorníková Šárka

3.hod

odpadá

CHE

1.D

 

výchov.vzd.akce

Změny v rozvrzích tříd:

3.M

6.hod

EkO

EK

 

odpadá

 

(HV)

4.OK

6.hod

MAT

 

(211)

navíc

Jelínková Hana

 

Pedagogický dohled u třídy:

1.C, 2.- 4. hod - Ucitel OV

1.D, 2.- 4. hod - Stehlíková Andrea

1.P, 2.- 4. hod - Kratochvílová Marie

2.B, 2.- 4. hod - Malcová Jitka

2.D, 2.- 4. hod - Ucitel OV

2.K, 2.- 4. hod - Málková Pavlína

2.P, 2.- 4. hod - Smažilová Věra

3.C, 2.- 4. hod - Houdková Věra

3.D, 2.- 4. hod - Ucitel OV

3.M, 2.- 4. hod - Kujalová Eva

4.OK, 2.- 4. hod - Jelínková Hana

OA.1, 2.- 4. hod - Roháčková Alena

OA2, 2.- 4. hod - Melounová Hana

OA3, 2.- 4. hod - Myšáková Anna

Divadlo - všechny třídy

 

Zpracováno v systému Bakaláři