Suplování:   Čtvrtek 23.5.2019 (B-týden-lichý)

datum výpisu: 22.5.2019 (9:07)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.D

             

ZMK

             

1.P

             

ZMK

             

2.B

               

ZMK

           

2.P

 

STV

STV

STV

STV

STV

STV

STV

             

3.C

         

VVZ

VVZ

               

3.M

             

ZMK

             

4.OK

 

ZMK

ZMK

ZMK

ZMK

ZMK

ZMK

ZMK

             

OA.1

             

ZMK

             

OA2

           

ZMK

               

OA3

 

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

                 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Myšáková Anna

 

..

..

       

..

-

           

Peschova Iva

   

..

SA

..

-

..

-

           

Prüger Luboš

               

-

           

Prüger Luboš

 

-

-

-

-

-

-

-

             

Hošková Jitka

                 

-

         

Houdková Věra

         

-

-

               

Jelínková Hana

 

..

-

..

-

ST

-

-

-

-

         

Kujalová Eva

 

..

ND

-

ŠI

-

..

-

-

-

         

Majorová Naděžda

 

RU

-

-

..

-

 

-

             

Malcová Jitka

 

RO

..

..

-

..

             

Málková Pavlína

 

-

..

..

..

-

..

-

-

           

Melounová Hana

   

..

KT

..

                   

Roháčková Alena

   

..

-

                     

Brychtová Marie

 

..

..

-

-

..

..

-

-

           

Nádvorníková Šárka

 

-

       

SA

-

..

           

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

406

 

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

           

407

 

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

         

410

 

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Hošková Jitka

2.hod

navíc

DEU

3.C (ARss)

(209)

 
 

4.hod

navíc

DEU

3.C (ARss)

(209)

 

Houdková Věra

1.hod

navíc

EkO

3.M

(310)

 
 

2.hod

navíc

SPK

3.C (KČ)

(306)

 
 

3.hod

odpadá

ÚCE

4.OK (OA)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

EkO

4.OK (EK)+

 

zrušeno

Kratochvílová Marie

1.hod

navíc

EkO

OA2

(302)

 
 

2.hod

změna

PEK

OA.1 (JA1)

(VTA)

 
 

3.hod

supl. (ME)

CJL

OA.1

(302)

 
 

5.hod

odpadá

PRA

2.P

 

studijní volno

 

6.hod

odpadá

PEK

2.P (JA1)

 

studijní volno

 

7.hod

odpadá

PEK

2.P (JA2)

 

studijní volno

Melounová Hana

1.hod

odpadá

CJL

4.OK

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

CJL

OA3

 

odborná praxe

 

6.hod

odpadá

CJL

3.C

 

výchov.vzd.akce

Roháčková Alena

1.hod

supl. (MC)

CJA

3.C (KČ)

(JUB)

 
 

4.hod

navíc

CJR

OA2 (JAr)

(302)

 
 

4.hod

změna

CJN

OA2 (JAn)

(302)

 
 

7.hod

odpadá

CJR

OA.1 (JR)

 

závěrečné a maturit.zkoušky

Rudelová Jana

1.hod

supl. (MJ)

ÚCE

1.P

(211)

 
 

4.hod

odpadá

ÚCE

4.OK (SK2o)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ÚCE

4.OK (SK1o)

 

zrušeno

Smažilová Věra

2.hod

supl. (MC)

TEV

2.B

(SH)

 
 

3.hod

supl. (MC)

TEV

2.B

   
 

4.hod

odpadá

TEV

2.P

 

studijní volno

 

6.hod

supl. (PE)

CJL

2.B

(306)

 

Starý Petr

1.hod

navíc

FYZ

2.B (KCs)

(306)

 
 

4.hod

přesun <<

IKT

3.C (KČ)

(VTB)

z 7.hod

 

5.hod

supl. (JE)

IKT

OA2

(VTA)

 
 

7.hod

přesun >>

IKT

3.C (KČ)

 

na 4.hod

 

8.hod

odpadá

FYZ

2.B (FYZ)+

 

zrušeno

Stehlíková Andrea

1.hod

navíc

VKO

2.B (KAD)

(305)

 
 

3.hod

supl. (PE)

CJL

3.M

(310)

 
 

6.hod

spojeno (ND)

POZ

1.D (MAS)

(305)

 

Šimurdová Jana

2.hod

navíc

EkO

OA2

(307)

 
 

4.hod

supl. (KJ)

EkO

OA.1

(307)

 
 

7.hod

odpadá

CJA

1.D (KAD)

 

závěrečné a maturit.zkoušky

Nádvorníková Šárka

2.hod

supl. (KJ)

OBN

3.M

(310)

 
 

4.hod

přesun <<

OBN

2.B

(306)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

OBN

2.B

 

na 4.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

8.hod

FYZ

FYZ

 

odpadá

 

(ST)

1.D

4.hod

CJL

   

odpadá

 

(ME)

 

6.hod

POZ

MAS

(305)

spojí

Stehlíková Andrea

(ND)

1.P

1.hod

ÚCE

 

(211)

supluje

Rudelová Jana

(MJ)

2.B

1.hod

VKO

KAD

(305)

navíc

Stehlíková Andrea

 
 

1.hod

FYZ

KCs

(306)

navíc

Starý Petr

 
 

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(JE)

 

2.hod

TEV

 

(SH)

supluje

Smažilová Věra

(MC)

 

3.hod

TEV

   

supluje

Smažilová Věra

(MC)

 

4.hod

OBN

 

(306)

přesun <<

Nádvorníková Šárka

z 5.hod

 

5.hod

OBN

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

6.hod

CJL

 

(306)

supluje

Smažilová Věra

(PE)

 

8.hod

ZBE

KAD

 

odpadá

 

(ND)

2.D

2.hod

POZ

MAS

 

odpadá

 

(BR)

3.C

1.hod

CJA

(JUB)

supluje

Roháčková Alena

(MC)

 

2.hod

DEU

ARss

(209)

navíc

Hošková Jitka

 
 

2.hod

SPK

(306)

navíc

Houdková Věra

 
 

2.hod

SPK

   

odpadá

 

(HV)

 

4.hod

DEU

ARss

(209)

navíc

Hošková Jitka

 
 

4.hod

IKT

(VTB)

přesun <<

Starý Petr

z 7.hod

 

4.hod

TEV

   

odpadá

 

(MC)

 

7.hod

IKT

 

přesun >>

 

na 4.hod

3.M

1.hod

EkO

 

(310)

navíc

Houdková Věra

 
 

2.hod

OBN

 

(310)

supluje

Nádvorníková Šárka

(KJ)

 

3.hod

CJL

 

(310)

supluje

Stehlíková Andrea

(PE)

4.OK

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(ME)

 

2.hod

CJN

OA

 

odpadá

 

(RO)

 

3.hod

ÚCE

OA

 

odpadá

 

(HV)

 

4.hod

IKT

SK1o

 

odpadá

 

(ST)

 

4.hod

ÚCE

SK2o

 

odpadá

 

(RU)

 

5.hod

IKT

SK2o

 

odpadá

 

(ST)

 

5.hod

ÚCE

SK1o

 

odpadá

 

(RU)

 

7.hod

KAJ

KAJ

 

odpadá

 

(MY)

 

7.hod

EkO

EK

 

odpadá

 

(HV)

OA.1

2.hod

PEK

JA1

(VTA)

změna

Kratochvílová Marie

 
 

3.hod

CJL

 

(302)

supluje

Kratochvílová Marie

(ME)

 

4.hod

EkO

 

(307)

supluje

Šimurdová Jana

(KJ)

OA2

1.hod

EkO

 

(302)

navíc

Kratochvílová Marie

 
 

2.hod

EkO

 

(307)

navíc

Šimurdová Jana

 
 

4.hod

CJR

JAr

(302)

navíc

Roháčková Alena

 
 

4.hod

CJN

JAn

(302)

změna

Roháčková Alena

 
 

5.hod

IKT

 

(VTA)

supluje

Starý Petr

(JE)

Pedagogický dohled u třídy:

3.C, 5., 6. hod - Houdková Věra

 

Zpracováno v systému Bakaláři