Suplování:   Úterý 1.12.2020 (B-týden-lichý)

datum výpisu: 1.12.2020 (7:23)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Zídková Lucie

         

-

-

-

-

           

Malcová Jitka

     

-

                     

Změny v rozvrzích učitelů:

Myšáková Anna

5.hod

přesun >>

CJA

OA4 (JAn)

 

na 7.hod

 

7.hod

přesun <<

CJA

OA4 (JAn)

(307)

z 5.hod

Pryclová Martina

1.hod

změna

CJL

4.K

(305)

 
 

3.hod

změna

CJL

OA4

(307)

 
 

4.hod

změna

CJL

OA4

(307)

 
 

5.hod

změna

CJL

4.K

(305)

 
 

7.hod

změna

CJL

2.P

(402)

 
 

8.hod

změna

CJL

2.P

(402)

 

Houdková Věra

1.hod

změna

PRA

2.P

(402)

 
 

3.hod

změna

ÚCE

OA.3

(302)

 

Jelínková Soňa

1.hod

změna

OBN

3.B

(211)

 
 

5.hod

změna

ZSV

2.P

(402)

 

Jelínková Hana

3.hod

změna

MAT

2.OK (OA)

(310)

 
 

4.hod

změna

MAT

OA.3

(214)

 

Kujalová Eva

7.hod

změna

CJA

2.D (sk1)

(214)

 

Maděrová Radka

3.hod

změna

CJL

3.B

(211)

 
 

4.hod

změna

CJL

2.OK (OA)

(310)

 
 

7.hod

změna

CJL

OA.1

(302)

 

Machová Alena

2.hod

změna

EkO

2.D

(214)

 

Majorová Naděžda

4.hod

změna

MAT

3.B

(211)

 
 

5.hod

přesun >>

MAT

3.M

 

na 30.11. 4.hod

 

8.hod

přesun >>

MAT

4.K

 

na 3.12. 1.hod

Malcová Jitka

1.hod

změna

CJK

OA4 (JAn)

(307)

 

Sedláková Pavlína

3.hod

změna

KAJ

4.K

(305)

 
 

5.hod

přesun >>

CJA

OA4 (JAr)

 

na 7.hod

 

7.hod

přesun <<

CJA

OA4 (JAr)

(306)

z 5.hod

 

7.hod

přesun >>

CJA

4.K

 

na 30.11. 5.hod

Roháčková Alena

6.hod

změna

CJN

2.OK (OA)

(209)

 

Smažilová Věra

5.hod

přesun <<

IKT

3.M (sk2)

(VTA)

z 6.hod

 

6.hod

přesun <<

IKT

3.M (sk1)

(VTA)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

IKT

3.M (sk1)

 

na 6.hod

Stehlíková Andrea

1.hod

změna

VKO

2.D

(AD)

 
 

3.hod

změna

VKO

2.D

(214)

 
 

4.hod

změna

SPK

2.D

(302)

 

Šimurdová Jana

1.hod

změna

EkO

2.OK (OA)

(310)

 

Brychtová Marie

2.hod

změna

MTR

4.K

(305)

 
 

4.hod

změna

ZDR

4.K

(305)

 
 

7.hod

přesun <<

ZDR

4.K

(305)

z 3.12. 6.hod

Nádvorníková Šárka

1.hod

změna

ZBE

1.M (Arss)

(214)

 
 

5.hod

změna

CHE

2.D

(214)

 

Novák Pavel

2.hod

změna

CJA

3.B

(211)

 
 

6.hod

změna

CJA

3.B

(211)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.M

1.hod

ZBE

Arss

(214)

změna

Nádvorníková Šárka

 

2.D

1.hod

VKO

 

(AD)

změna

Stehlíková Andrea

 
 

2.hod

EkO

 

(214)

změna

Machová Alena

 
 

3.hod

VKO

 

(214)

změna

Stehlíková Andrea

 
 

4.hod

SPK

 

(302)

změna

Stehlíková Andrea

 
 

5.hod

CHE

 

(214)

změna

Nádvorníková Šárka

 
 

7.hod

CJA

sk1

(214)

změna

Kujalová Eva

 

2.OK

1.hod

EkO

OA

(310)

změna

Šimurdová Jana

 
 

3.hod

MAT

OA

(310)

změna

Jelínková Hana

 
 

4.hod

CJL

OA

(310)

změna

Maděrová Radka

 
 

6.hod

CJN

OA

(209)

změna

Roháčková Alena

 

2.P

1.hod

PRA

 

(402)

změna

Houdková Věra

 
 

5.hod

ZSV

 

(402)

změna

Jelínková Soňa

 
 

7.hod

CJL

 

(402)

změna

Pryclová Martina

 
 

8.hod

CJL

 

(402)

změna

Pryclová Martina

 

3.B

1.hod

OBN

 

(211)

změna

Jelínková Soňa

 
 

2.hod

CJA

 

(211)

změna

Novák Pavel

 
 

3.hod

CJL

 

(211)

změna

Maděrová Radka

 
 

4.hod

MAT

 

(211)

změna

Majorová Naděžda

 
 

6.hod

CJA

 

(211)

změna

Novák Pavel

 

3.M

5.hod

IKT

sk2

(VTA)

přesun <<

Smažilová Věra

z 6.hod

 

5.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 30.11. (Po) 4.hod

 

6.hod

IKT

sk1

(VTA)

přesun <<

Smažilová Věra

z 7.hod

 

6.hod

IKT

sk2

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

IKT

sk1

 

přesun >>

 

na 6.hod

4.K

1.hod

CJL

 

(305)

změna

Pryclová Martina

 
 

2.hod

MTR

 

(305)

změna

Brychtová Marie

 
 

3.hod

KAJ

 

(305)

změna

Sedláková Pavlína

 
 

4.hod

ZDR

 

(305)

změna

Brychtová Marie

 
 

5.hod

CJL

 

(305)

změna

Pryclová Martina

 
 

7.hod

ZDR

 

(305)

přesun <<

Brychtová Marie

z 3.12. (Čt) 6.hod

 

8.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 3.12. (Čt) 1.hod

OA.1

7.hod

CJL

 

(302)

změna

Maděrová Radka

 

OA.3

3.hod

ÚCE

 

(302)

změna

Houdková Věra

 
 

4.hod

MAT

 

(214)

změna

Jelínková Hana

 

OA4

1.hod

CJK

JAn

(307)

změna

Malcová Jitka

 
 

3.hod

CJL

 

(307)

změna

Pryclová Martina

 
 

4.hod

CJL

 

(307)

změna

Pryclová Martina

 
 

5.hod

CJA

JAn

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

5.hod

CJA

JAr

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

7.hod

CJA

JAn

(307)

přesun <<

Myšáková Anna

z 5.hod

 

7.hod

CJA

JAr

(306)

přesun <<

Sedláková Pavlína

z 5.hod

Obědy - nutné dodržovat časy:
OA4 11:40-12:00
2P 12:25-12:45
4K 12:25-12:45
3M od 12:50 dle rozvrhu
3B od 12:50 dle rozvrhu

 

 

Suplování:   Středa 2.12.2020 (B-týden-lichý)

datum výpisu: 1.12.2020 (7:23)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Malcová Jitka

 

-

-

KJ

                     

Stehlíková Andrea

     

JS

                     

Změny v rozvrzích učitelů:

Zídková Lucie

3.hod

změna

MAT

1.P

(214)

 

Myšáková Anna

1.hod

změna

KAJ

OA4 (KCJn)

(307)

 

Novotná Ivana

2.hod

změna

EKC

OA4

(307)

 
 

3.hod

přesun >>

EKC

2.P

 

na 3.12. 5.hod

Prüger Luboš

1.hod

změna

TECH

3.B

(211)

 
 

2.hod

změna

TOB

3.B

(211)

 
 

4.hod

navíc

EkO

4.K

(305)

 
 

5.hod

přesun <<

TOB

3.B

(211)

z 4.12. 4.hod

 

6.hod

přesun >>

PAV

3.B

 

na 3.12. 6.hod

 

7.hod

změna

SPK

3.B

(211)

 

Houdková Věra

2.hod

přesun >>

ÚCE

2.P

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

ÚCE

2.P

(402)

z 2.hod

 

6.hod

přesun >>

PRA

2.P

 

na 3.12. 4.hod

Hronková Radka

7.hod

změna

FIN

OA.3

(ARD)

 

Jelínková Soňa

3.hod

supl. (SA)

OBN

3.M

(405)

 
 

4.hod

změna

OBN

2.D

(209)

 

Jelínková Hana

1.hod

změna

MAT

2.OK (OA)

(209)

 
 

3.hod

změna

MAT

1.OK (OA)

(407)

 
 

4.hod

změna

MAT

OA4

(307)

 

Kratochvílová Marie

7.hod

přesun <<

PEK

2.P (JA2)

(406)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

PEK

2.P (JA2)

 

na 7.hod

Kujalová Eva

3.hod

supl. (MC)

CJA

3.B

(211)

 
 

5.hod

přesun >>

EkO

OA4

 

na 3.12. 4.hod

 

7.hod

přesun <<

PRA

OA4

(307)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

PRA

OA4

 

na 7.hod

Machová Alena

4.hod

změna

PRA

OA.3

(302)

 

Majorová Naděžda

2.hod

přesun <<

MAT

2.P

(402)

z 3.12. 6.hod

 

3.hod

změna

MAT

4.K

(305)

 
 

6.hod

přesun <<

MAT

2.D

(214)

z 2.hod

Malcová Jitka

7.hod

přesun <<

KAJ

2.P (KCJ1)

(402)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

KAJ

2.P (KCJ1)

 

na 7.hod

Sedláková Pavlína

1.hod

změna

CJA

4.K

(305)

 
 

4.hod

změna

KAJ

2.P (KCJ2)

(402)

 
 

5.hod

změna

CJA

4.K

(305)

 
 

6.hod

změna

KAJ

OA4 (KCJr)

(307)

 
 

8.hod

změna

CJA

4.K

(305)

 

Roháčková Alena

1.hod

změna

CJR

OA4 (JAr)

(306)

 
 

2.hod

změna

CJN

2.OK (OA)

(214)

 
 

3.hod

změna

CJN

OA4 (JAn)

(307)

 

Starý Petr

1.hod

změna

ZPV

OA.1

(214)

 
 

4.hod

přesun <<

IKT

3.B

(VTB)

z 4.12. 6.hod

Stehlíková Andrea

5.hod

změna

ZDR

2.D

(JUB)

 
 

7.hod

změna

VKO

2.D

(AD)

 
 

8.hod

změna

VYV

2.D

(JUA)

 

Šafránková Simona

7.hod

změna

MSR

3.M

(405)

 
 

8.hod

změna

MSR

3.M

(405)

 

Šimurdová Jana

3.hod

změna

EkO

2.OK (OA)

(VTB)

 

Brychtová Marie

2.hod

změna

KOS

4.K

(305)

 
 

6.hod

přesun >>

ZDR

4.K

 

na 7.hod

 

7.hod

přesun <<

ZDR

4.K

(305)

z 6.hod

Nádvorníková Šárka

3.hod

změna

CHE

2.D

(302)

 
 

4.hod

změna

POZ

1.M (MAS)

(214)

 
 

7.hod

změna

ZPV

2.OK (OA)

(214)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.M

4.hod

POZ

MAS

(214)

změna

Nádvorníková Šárka

 

1.OK

3.hod

MAT

OA

(407)

změna

Jelínková Hana

 

1.P

3.hod

MAT

 

(214)

změna

Zídková Lucie

 

2.D

2.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

3.hod

CHE

 

(302)

změna

Nádvorníková Šárka

 
 

4.hod

OBN

 

(209)

změna

Jelínková Soňa

 
 

5.hod

ZDR

 

(JUB)

změna

Stehlíková Andrea

 
 

6.hod

MAT

 

(214)

přesun <<

Majorová Naděžda

z 2.hod

 

7.hod

VKO

 

(AD)

změna

Stehlíková Andrea

 
 

8.hod

VYV

 

(JUA)

změna

Stehlíková Andrea

 

2.OK

1.hod

MAT

OA

(209)

změna

Jelínková Hana

 
 

2.hod

CJN

OA

(214)

změna

Roháčková Alena

 
 

3.hod

EkO

OA

(VTB)

změna

Šimurdová Jana

 
 

7.hod

ZPV

OA

(214)

změna

Nádvorníková Šárka

 

2.P

2.hod

MAT

 

(402)

přesun <<

Majorová Naděžda

z 3.12. (Čt) 6.hod

 

3.hod

ÚCE

 

(402)

přesun <<

Houdková Věra

z 2.hod

 

4.hod

KAJ

KCJ2

(402)

změna

Sedláková Pavlína

 
 

6.hod

PRA

   

přesun >>

 

na 3.12. (Čt) 4.hod

 

7.hod

PEK

JA2

(406)

přesun <<

Kratochvílová Marie

z 8.hod

 

7.hod

KAJ

KCJ1

(402)

přesun <<

Malcová Jitka

z 8.hod

 

8.hod

PEK

JA2

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

8.hod

KAJ

KCJ1

 

přesun >>

 

na 7.hod

3.B

1.hod

TECH

 

(211)

změna

Prüger Luboš

 
 

2.hod

TOB

 

(211)

změna

Prüger Luboš

 
 

3.hod

CJA

 

(211)

supluje

Kujalová Eva

(MC)

 

4.hod

IKT

 

(VTB)

přesun <<

Starý Petr

z 4.12. (Pá) 6.hod

 

5.hod

TOB

 

(211)

přesun <<

Prüger Luboš

z 4.12. (Pá) 4.hod

 

6.hod

PAV

   

přesun >>

 

na 3.12. (Čt) 6.hod

 

7.hod

SPK

 

(211)

změna

Prüger Luboš

 

3.M

3.hod

OBN

 

(405)

supluje

Jelínková Soňa

(SA)

 

7.hod

MSR

 

(405)

změna

Šafránková Simona

 
 

8.hod

MSR

 

(405)

změna

Šafránková Simona

 

4.K

1.hod

CJA

 

(305)

změna

Sedláková Pavlína

 
 

2.hod

KOS

 

(305)

změna

Brychtová Marie

 
 

3.hod

MAT

 

(305)

změna

Majorová Naděžda

 
 

4.hod

EkO

 

(305)

navíc

Prüger Luboš

 
 

5.hod

CJA

 

(305)

změna

Sedláková Pavlína

 
 

6.hod

ZDR

   

přesun >>

 

na 7.hod

 

7.hod

ZDR

 

(305)

přesun <<

Brychtová Marie

z 6.hod

 

8.hod

CJA

 

(305)

změna

Sedláková Pavlína

 

OA.1

1.hod

ZPV

 

(214)

změna

Starý Petr

 

OA.3

4.hod

PRA

 

(302)

změna

Machová Alena

 
 

7.hod

FIN

 

(ARD)

změna

Hronková Radka

 

OA4

1.hod

CJR

JAr

(306)

změna

Roháčková Alena

 
 

1.hod

KAJ

KCJn

(307)

změna

Myšáková Anna

 
 

2.hod

EKC

 

(307)

změna

Novotná Ivana

 
 

3.hod

CJN

JAn

(307)

změna

Roháčková Alena

 
 

4.hod

MAT

 

(307)

změna

Jelínková Hana

 
 

5.hod

EkO

   

přesun >>

 

na 3.12. (Čt) 4.hod

 

6.hod

KAJ

KCJr

(307)

změna

Sedláková Pavlína

 
 

7.hod

PRA

 

(307)

přesun <<

Kujalová Eva

z 8.hod

 

8.hod

PRA

   

přesun >>

 

na 7.hod

Obědy - nutné dodržovat časy:
OA4 11:40-12:00
2P 12:25-12:45
4K 12:25-12:45
3M od 12:50 dle rozvrhu
3B od 12:50 dle rozvrhu

 

 

Suplování:   Čtvrtek 3.12.2020 (B-týden-lichý)

datum výpisu: 1.12.2020 (7:23)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Zídková Lucie

   

-

     

-

-

-

           

Majorová Naděžda

         

-

>>

-

-

           

Roháčková Alena

   

-

 

-

                   

Změny v rozvrzích učitelů:

Zídková Lucie

5.hod

změna

MAT

1.P

(410)

 

Myšáková Anna

3.hod

přesun <<

CJA

OA4 (JAn)

(307)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

CJA

OA4 (JAn)

 

na 3.hod

Novotná Ivana

5.hod

přesun <<

EKC

2.P

(402)

z 2.12. 3.hod

Prüger Luboš

1.hod

navíc

EkO

3.B

(211)

 
 

2.hod

změna

TOB

3.B

(211)

 
 

4.hod

změna

PAV

3.B

(211)

 
 

6.hod

přesun <<

PAV

3.B

(211)

z 2.12. 6.hod

Pryclová Martina

4.hod

změna

CJL

4.K

(305)

 
 

5.hod

změna

CJL

4.K

(305)

 
 

6.hod

změna

CJL

OA4

(307)

 
 

7.hod

přesun <<

CJL

2.P

(402)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

CJL

2.P

 

na 7.hod

Houdková Věra

3.hod

změna

ÚCE

2.P (JA2)

(402)

 
 

4.hod

přesun <<

PRA

2.P

(402)

z 2.12. 6.hod

Jelínková Soňa

4.hod

odpadá

TEV

2.P

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

TEV

2.P

 

zrušeno

 

7.hod

přesun >>

OBN

3.B

 

na 4.12. 4.hod

Jelínková Hana

1.hod

změna

MAT

OA.3

(310)

 
 

5.hod

změna

MAT

2.OK (OA)

(JUA)

 

Kujalová Eva

1.hod

změna

EkO

OA4

(307)

 
 

3.hod

změna

PEK

2.OK (OAs2)

(AD)

 
 

4.hod

přesun <<

EkO

OA4

(307)

z 2.12. 5.hod

Maděrová Radka

1.hod

změna

CJL

2.D

(JUA)

 
 

2.hod

změna

CJL

2.OK (OA)

(214)

 
 

3.hod

změna

CJL

1.OK (KOS)

(SB)

 
 

5.hod

změna

CJL

3.B

(211)

 

Machová Alena

1.hod

změna

ÚCE

1.P

(FT)

 
 

4.hod

změna

EkO

2.D

(302)

 

Majorová Naděžda

1.hod

přesun <<

MAT

4.K

(305)

z 1.12. 8.hod

 

3.hod

změna

MAT

3.B

(211)

 

Malcová Jitka

1.hod

změna

CJA

2.P (JA1)

(402)

 
 

3.hod

přesun <<

CJK

OA4 (JAr)

(VTB)

z 5.hod

 

4.hod

odpadá

TEV

OA4

 

zrušeno

 

5.hod

přesun >>

CJK

OA4 (JAr)

 

na 3.hod

Sedláková Pavlína

2.hod

změna

CJA

OA4 (JAr)

(307)

 
 

3.hod

změna

CJA

4.K

(305)

 
 

7.hod

změna

KAJ

4.K

(305)

 

Stehlíková Andrea

5.hod

změna

VKO

2.D

(302)

 

Šimurdová Jana

4.hod

změna

EkO

2.OK (OA)

(310)

 

Brychtová Marie

2.hod

změna

MTR

4.K

(305)

 
 

6.hod

přesun >>

ZDR

4.K

 

na 1.12. 7.hod

Nádvorníková Šárka

1.hod

změna

ZPV

2.OK (OA)

(214)

 
 

3.hod

změna

CHE

1.M

(214)

 
 

4.hod

změna

CHE

1.P

(214)

 
 

7.hod

změna

CHE

1.OK (KOS)

(214)

 

Novák Pavel

1.hod

změna

CJA

2.P (JA2)

(410)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.M

3.hod

CHE

 

(214)

změna

Nádvorníková Šárka

 

1.OK

3.hod

CJL

KOS

(SB)

změna

Maděrová Radka

 
 

7.hod

CHE

KOS

(214)

změna

Nádvorníková Šárka

 

1.P

1.hod

ÚCE

 

(FT)

změna

Machová Alena

 
 

4.hod

CHE

 

(214)

změna

Nádvorníková Šárka

 
 

5.hod

MAT

 

(410)

změna

Zídková Lucie

 

2.D

1.hod

CJL

 

(JUA)

změna

Maděrová Radka

 
 

4.hod

EkO

 

(302)

změna

Machová Alena

 
 

5.hod

VKO

 

(302)

změna

Stehlíková Andrea

 

2.OK

1.hod

ZPV

OA

(214)

změna

Nádvorníková Šárka

 
 

2.hod

CJL

OA

(214)

změna

Maděrová Radka

 
 

3.hod

PEK

OAs2

(AD)

změna

Kujalová Eva

 
 

4.hod

EkO

OA

(310)

změna

Šimurdová Jana

 
 

5.hod

MAT

OA

(JUA)

změna

Jelínková Hana

 

2.P

1.hod

CJA

JA1

(402)

změna

Malcová Jitka

 
 

1.hod

CJA

JA2

(410)

změna

Novák Pavel

 
 

3.hod

ÚCE

JA2

(402)

změna

Houdková Věra

 
 

4.hod

PRA

 

(402)

přesun <<

Houdková Věra

z 2.12. (St) 6.hod

 

5.hod

EKC

 

(402)

přesun <<

Novotná Ivana

z 2.12. (St) 3.hod

 

6.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 2.12. (St) 2.hod

 

7.hod

CJL

 

(402)

přesun <<

Pryclová Martina

z 8.hod

 

8.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 7.hod

3.B

1.hod

EkO

 

(211)

navíc

Prüger Luboš

 
 

2.hod

TOB

 

(211)

změna

Prüger Luboš

 
 

3.hod

MAT

 

(211)

změna

Majorová Naděžda

 
 

4.hod

PAV

 

(211)

změna

Prüger Luboš

 
 

5.hod

CJL

 

(211)

změna

Maděrová Radka

 
 

6.hod

PAV

 

(211)

přesun <<

Prüger Luboš

z 2.12. (St) 6.hod

 

7.hod

OBN

   

přesun >>

 

na 4.12. (Pá) 4.hod

4.K

1.hod

MAT

 

(305)

přesun <<

Majorová Naděžda

z 1.12. (Út) 8.hod

 

2.hod

MTR

 

(305)

změna

Brychtová Marie

 
 

3.hod

CJA

 

(305)

změna

Sedláková Pavlína

 
 

4.hod

CJL

 

(305)

změna

Pryclová Martina

 
 

5.hod

CJL

 

(305)

změna

Pryclová Martina

 
 

6.hod

ZDR

   

přesun >>

 

na 1.12. (Út) 7.hod

 

7.hod

KAJ

 

(305)

změna

Sedláková Pavlína

 

OA.3

1.hod

MAT

 

(310)

změna

Jelínková Hana

 

OA4

1.hod

EkO

 

(307)

změna

Kujalová Eva

 
 

2.hod

CJA

JAr

(307)

změna

Sedláková Pavlína

 
 

3.hod

CJA

JAn

(307)

přesun <<

Myšáková Anna

z 5.hod

 

3.hod

CJK

JAr

(VTB)

přesun <<

Malcová Jitka

z 5.hod

 

3.hod

TEV

   

odpadá

 

(MC)

 

4.hod

EkO

 

(307)

přesun <<

Kujalová Eva

z 2.12. (St) 5.hod

 

5.hod

CJA

JAn

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

5.hod

CJK

JAr

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

CJL

 

(307)

změna

Pryclová Martina

 

Obědy - nutné dodržovat časy:
OA4 11:40-12:00
2P 12:25-12:45
4K 12:25-12:45
3M od 12:50 dle rozvrhu
3B od 12:50 dle rozvrhu

 

 

Suplování:   Pátek 4.12.2020 (B-týden-lichý)

datum výpisu: 1.12.2020 (7:23)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Stehlíková Andrea

     

JS

                     

Změny v rozvrzích učitelů:

Myšáková Anna

2.hod

změna

KAJ

OA4 (KCJn)

(307)

 

Prüger Luboš

1.hod

navíc

EkO

3.B

(211)

 
 

2.hod

změna

TECH

3.B

(211)

 
 

4.hod

přesun >>

TOB

3.B

 

na 2.12. 5.hod

Houdková Věra

1.hod

změna

ÚCE

2.P

(402)

 
 

2.hod

změna

MAM

2.P

(402)

 
 

3.hod

změna

ÚCE

OA.3

(306)

 
 

4.hod

změna

ÚCE

OA4

(307)

 
 

6.hod

změna

ÚCE

OA4

(307)

 

Jelínková Soňa

3.hod

supl. (SA)

SPK

3.M

(405)

 
 

4.hod

přesun <<

OBN

3.B

(211)

z 3.12. 7.hod

Jelínková Hana

2.hod

změna

MAT

2.OK (OA)

(310)

 
 

3.hod

změna

MAT

OA4

(307)

 
 

4.hod

změna

MAT

OA.3

(306)

 

Kujalová Eva

1.hod

změna

PRA

OA4

(307)

 
 

4.hod

změna

CJA

2.D (sk1)

(302)

 

Machová Alena

1.hod

přesun <<

EkO

3.M

(405)

z 6.hod

 

2.hod

změna

ÚCE

1.P

(JUA)

 
 

3.hod

změna

ÚCE

2.OK (OA)

(AD)

 
 

6.hod

přesun >>

EkO

3.M

 

na 1.hod

Majorová Naděžda

5.hod

změna

MAT

4.K

(305)

 
 

6.hod

přesun >>

MAT

2.P

 

na 7.hod

 

7.hod

přesun <<

MAT

2.P

(402)

z 6.hod

Malcová Jitka

3.hod

změna

CJA

3.B

(211)

 

Sedláková Pavlína

3.hod

změna

KAJ

2.P (KCJ2)

(410)

 
 

4.hod

změna

CJA

4.K

(305)

 
 

5.hod

přesun >>

KAJ

OA4 (KCJr)

 

na 7.hod

 

7.hod

přesun <<

KAJ

OA4 (KCJr)

(306)

z 5.hod

Roháčková Alena

1.hod

změna

CJN

2.OK (OA)

(FT)

 
 

2.hod

změna

CJR

OA4 (JAr)

(306)

 
 

5.hod

přesun >>

CJN

OA4 (JAn)

 

na 7.hod

 

7.hod

přesun <<

CJN

OA4 (JAn)

(307)

z 5.hod

Starý Petr

6.hod

přesun >>

IKT

3.B

 

na 2.12. 4.hod

Stehlíková Andrea

2.hod

změna

VKO

2.D

(410)

 
 

5.hod

změna

SPK

2.D

(214)

 

Šimurdová Jana

3.hod

změna

EkO

1.P

(214)

 
 

4.hod

změna

EkO

2.P

(402)

 
 

6.hod

změna

EkO

2.OK (OA)

(209)

 

Brychtová Marie

1.hod

přesun <<

ZDR

4.K

(305)

z 7.hod

 

1.hod

přesun >>

SOM

3.M

 

na 30.11. 6.hod

 

2.hod

změna

KOS

4.K

(305)

 
 

3.hod

změna

MTR

4.K

(305)

 
 

7.hod

přesun >>

ZDR

4.K

 

na 1.hod

Nádvorníková Šárka

1.hod

změna

ZBE

2.D

(214)

 
 

2.hod

změna

ZBE

1.M (Arss)

(214)

 
 

4.hod

změna

ZPV

2.OK (OA)

(214)

 
 

7.hod

změna

ZBE

1.OK (KOS)

(214)

 

Novák Pavel

3.hod

změna

CJA

2.D (sk2)

(JUB)

 
 

5.hod

změna

CJA

3.B

(211)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.M

2.hod

ZBE

Arss

(214)

změna

Nádvorníková Šárka

 

1.OK

7.hod

ZBE

KOS

(214)

změna

Nádvorníková Šárka

 

1.P

2.hod

ÚCE

 

(JUA)

změna

Machová Alena

 
 

3.hod

EkO

 

(214)

změna

Šimurdová Jana

 

2.D

1.hod

ZBE

 

(214)

změna

Nádvorníková Šárka

 
 

2.hod

VKO

 

(410)

změna

Stehlíková Andrea

 
 

3.hod

CJA

sk2

(JUB)

změna

Novák Pavel

 
 

4.hod

CJA

sk1

(302)

změna

Kujalová Eva

 
 

5.hod

SPK

 

(214)

změna

Stehlíková Andrea

 

2.OK

1.hod

CJN

OA

(FT)

změna

Roháčková Alena

 
 

2.hod

MAT

OA

(310)

změna

Jelínková Hana

 
 

3.hod

ÚCE

OA

(AD)

změna

Machová Alena

 
 

4.hod

ZPV

OA

(214)

změna

Nádvorníková Šárka

 
 

6.hod

EkO

OA

(209)

změna

Šimurdová Jana

 

2.P

1.hod

ÚCE

 

(402)

změna

Houdková Věra

 
 

2.hod

MAM

 

(402)

změna

Houdková Věra

 
 

3.hod

KAJ

KCJ2

(410)

změna

Sedláková Pavlína

 
 

4.hod

EkO

 

(402)

změna

Šimurdová Jana

 
 

6.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 7.hod

 

7.hod

MAT

 

(402)

přesun <<

Majorová Naděžda

z 6.hod

3.B

1.hod

EkO

 

(211)

navíc

Prüger Luboš

 
 

2.hod

TECH

 

(211)

změna

Prüger Luboš

 
 

3.hod

CJA

 

(211)

změna

Malcová Jitka

 
 

4.hod

OBN

 

(211)

přesun <<

Jelínková Soňa

z 3.12. (Čt) 7.hod

 

5.hod

CJA

 

(211)

změna

Novák Pavel

 
 

6.hod

IKT

   

přesun >>

 

na 2.12. (St) 4.hod

3.M

1.hod

EkO

 

(405)

přesun <<

Machová Alena

z 6.hod

 

3.hod

SPK

 

(405)

supluje

Jelínková Soňa

(SA)

 

6.hod

EkO

   

přesun >>

 

na 1.hod

4.K

1.hod

ZDR

 

(305)

přesun <<

Brychtová Marie

z 7.hod

 

2.hod

KOS

 

(305)

změna

Brychtová Marie

 
 

3.hod

MTR

 

(305)

změna

Brychtová Marie

 
 

4.hod

CJA

 

(305)

změna

Sedláková Pavlína

 
 

5.hod

MAT

 

(305)

změna

Majorová Naděžda

 
 

7.hod

ZDR

   

přesun >>

 

na 1.hod

OA.3

3.hod

ÚCE

 

(306)

změna

Houdková Věra

 
 

4.hod

MAT

 

(306)

změna

Jelínková Hana

 

OA4

1.hod

PRA

 

(307)

změna

Kujalová Eva

 
 

2.hod

CJR

JAr

(306)

změna

Roháčková Alena

 
 

2.hod

KAJ

KCJn

(307)

změna

Myšáková Anna

 
 

3.hod

MAT

 

(307)

změna

Jelínková Hana

 
 

4.hod

ÚCE

 

(307)

změna

Houdková Věra

 
 

5.hod

CJN

JAn

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

5.hod

KAJ

KCJr

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

6.hod

ÚCE

 

(307)

změna

Houdková Věra

 
 

7.hod

CJN

JAn

(307)

přesun <<

Roháčková Alena

z 5.hod

 

7.hod

KAJ

KCJr

(306)

přesun <<

Sedláková Pavlína

z 5.hod

Obědy - nutné dodržovat časy:
OA4 11:40-12:00
2P 12:25-12:45
4K 12:25-12:45
3M od 12:50 dle rozvrhu
3B od 12:50 dle rozvrhu

 

Zpracováno v systému Bakaláři