Ubytování

Domov mládeže 

je umístěn v klidném prostředí areálu škol, před budovou je parkoviště a víceúčelové atletické hřiště s umělým i přírodním povrchem.

Celková kapacita ubytování je 84 lůžek (1 x 2lůžkový a 26 x 3lůžkový pokoj) s nově vybudovaným sociálním zařízením na patře. Domov mládeže nabízí i dva nadstandartní dvoulůžkové pokoje (apartmány) s vlastní sprchou a lednicí. V době prázdnin, případně o víkendech, nabízíme možnost ubytování pro skupiny, případně sportovní oddíly.

Cena ubytování:

Rekreace
Dítě do 15 let
Apartmán 
350,- Kč za osobu a noc
290,-Kč
400,- Kč


+ 20,-Kč rekreační poplatek obci za každou osobu a noc.

Ubytování je třeba objednávat min. 3 dny předem.


kontakt: tel. 566655028, 566655011, mob. 603 778 030

E-mail: mikesova@obchodskolazr.cz

Pracovní doba:

Po – Pá 6:00 – 14:00 hod

V době letních prázdnin červenec–srpen 8:00 – 14:00 hod


K dispozici

  • připojení Wi-Fi k internetu ve všech ubytovacích prostorách
  • dvě společenská místnost, kabelová televize
  • víceúčelové hřiště před domovem mládeže
  • po dohodě k dispozici i prostory školy
  • parkoviště před objektem


Město leží uprostřed chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Jedinečnou architektonickou památkou, která byla v prosinci 1994 zapsána do seznamu světového dědictví UNESCO je poutní kostel sv. J. Nepomuckého na Zelené hoře. Žďár nad Sázavou nabízí širokou škálu možností pro provozování aktivní turistiky. Nachází se zde rozsáhlá síť značených stezek pro cykloturistiku např.: Santiniho a Posázavská cyklotrasa, Regionální cyklotrasa Moravy a Slezska, Pražská a Českomoravská stezka. V zimně jsou tady ideální podmínky pro běžecké lyžování. Sportovní vyžití přímo ve městě zajistí – plavecký bazén, tenisové kurty, bowling, jízda na koních, volejbalové kurty, zimní stadion. Největší rybník Českomoravské vrchoviny Velké Dářko se nachází uprostřed lesnaté krajiny

Žďárských vrchů. Někdy se mu také říká "Moře Vysočiny". Jeho rozlehlá vodní hladina se stala rájem pro příznivce koupání, windsurfingu, yachtingu, ale i projížďkám na loďkách. Okolí láká k turistice, cykloturistice, houbaření a jízdě na koni.

skola