Kosmetický salon

„Krása má tolik významů jako člověk nálad. Je symbolem symbolů.“ (Oscar Wilde) 


Návštěva našeho kosmetického salonu je dostupná všem ženám, které mají potřebu starat se o svůj vzhled. Naše služby nabízíme pod dohledem zkušené učitelky odborného výcviku. Do našeho kosmetického salonu je třeba se předem objednat. 


Nabízíme vám: 

 • standardní kosmetickou péči 
 • nadstandardní kosmetickou péči 
 • akupresuru očního okolí 
 • trvalou na řasy 
 • P - Shine - přírodní péči o nehty 
 • ošetření galvanickou žehličkou - regeneraci pleti 
 • ošetření přístrojem Photonic 
 • prodej dekorativní kosmetiky firem Cedro a Golden Rose 
 • prodej dárkových poukazů 
 • ceny ve standardní péči nižší než v komerční sféře, odvíjí se od poskytovaných úkonů 
 • cenově zajímavé speciální kúry včetně masáží rukou při ošetření (viz níže) 


Kolagenová kúra - povrchové čištění pleti, enzymatický peeling, Collagen active sérum na obličej a dekolt, kosmetická masáž dekoltu a obličeje, Collagen active alginátová maska, pleťový krém Collagen active.

Cena: 360,-Kč 

Hydratační kúra - povrchové čištění pleti, enzymatický peeling, zapracování hydratační ampule na dekolt a obličej s použitím přístroje Photonic, kosmetická masáž dekoltu a obličeje, alginátová maska, pleťové sérum a pleťový krém.

Cena: 350,-Kč 

Revitalizační kúra - (ošetření přípravky s minerály z mrtvého moře) povrchové čištění pleti, enzymatický peeling, minerální ampule na dekolt a obličej, kosmetická masáž dekoltu a obličeje, bahenní pleťová maska, pleťový krém s minerály.

Cena: 330,-Kč 

Hypoalergenní kúra - povrchové čištění pleti, enzymatický peeling, zklidňující ampule na dekolt a obličej, kosmetická masáž dekoltu a obličeje, pleťová maska z mořských řas, pleťové sérum, pleťový krém.

Cena: 350,- Kč 

Skin repair - (rozjasňující ošetření) povrchové čištění pleti, skin repair exfoliační maska, oční balzám s obkladem, ampule, kosmetická masáž dekoltu a obličeje, pleťové sérum. U této kúry se neprovádí epilace v obličeji a hluboké čištění pleti.

Cena: 330,-Kč 

Blue detox kúra - povrchové čištění pleti, enzymatický peeling, zklidňující ampule na obličej a dekolt, kosmetická masáž obličeje a dekoltu, Skin Booster maska s vitamínem C, pleťové sérum Blue detox a pleťový krém Blue detox.

Cena: 380,- Kč

Rozjasňující kúra Ultrasonic scrubber - povrchové čištění pleti, změkčení pleti, použití ultrazvukové špachtle, zklidňující ampule na obličej a dekolt, kosmetická masáž obličeje a dekoltu, Skin Booster maska s kyselinou hyaluronovou, Hyaluronic Acid sérum, Hyaluronic Acid krém.

Cena: 420,- KčKde nás najdete? 

Kosmetický salon, ulice Nezvalova 1123/2, Žďár nad Sázavou.
Provozní doba: úterý - pátek dle telefonické domluvy, telefon 566 622 082.