Kontakty

Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o.

Komenského 10
591 01 Žďár nad Sázavou 3


IČO: 479 00 539
IZO ŠKOLY: 110 026 179
RED IZO: 600 016 013 (identifikátor zařízení)
nejsme plátci DPH


ID DS: a 5 x s q h z


Banka: Komerční banka a.s.
č. účtu 249 01 751 / 0100


Informace:
Sekretariát školy: 566 655 011


Podatelna školy:
sekretarka@obchodskolazr.cz


Informace o přijímacím řízení:
Sekretariát školy: 566 655 011
sekretarka@obchodskolazr.cz


Pověřenec na ochranu osobních údajů:
tel.: 725 654 319
e-mail: gdpr@jkaccounting.cz





Vedení školy

Jméno
Pozice
E-mail
Telefon
Hronková Radka, Ing.
Ředitelka školy
Novotná Ivana, Ing.
Zástupkyně ředitelky pro teoretické vyučování
Pospíchalová Radomíra, Bc.
Zástupkyně ředitelky pro praktické vyučování

Sekretariát

Jméno
Pozice
E-mail
Telefon
Burianová Alena
Asistentka ředitelky školy

Ekonomický úsek

Jméno
Pozice
E-mail
Telefon
Zelená Marie
Hospodářka, účetní
Laxerová Marika
Personální a mzdová účetní

Teoretické vyučování

Jméno
Pozice
E-mail
Telefon
Brychtová Marie, Mgr.
Kabinet 301
Hošková Jitka, Mgr.
Kabinet 401
Houdková Věra, Ing.
Kabinet 408
Jelínková Hana
Kabinet 212
Jelínková Soňa, Mgr.
Kabinet 212
Kratochvílová Marie, Ing.
Kabinet 308
Kubálková Marie, DiS.
Kabinet 311
Kujalová Eva, Ing.
Kabinet 311
Maděrová Radka, Mgr.
Kabinet 303
Machová Alena, Ing.
Kabinet 408
Majorová Naděžda, Mgr.
Kabinet 212
Malcová Jitka, Ing.
Kabinet 301
Mazánková Lenka, Mgr.
Kabinet 311
Myšáková Anna, Mgr.
Kabinet 303
Nádvorníková Šárka, Ing.
Kabinet 408
Novák Pavel, Mgr.
Kabinet 303
Nováková Jitka, Mgr.
Kabinet 311
Peschová Iva, PhDr.
Kabinet 301
Pryclová Martina, Mgr.
Kabinet 301
Roháčková Alena, Mgr.
Kabinet 303
Rudelová Jana, Ing.
Kabinet 308
Sedláková Pavlína, Mgr.
Kabinet 303
Smažilová Věra, Ing.
Kabinet 403
Starý Petr, Ing.
Kabinet 403
Stehlíková Andrea, Mgr.
Kabinet 301
Šimurdová Jana, Ing.
Kabinet 403
Zedníček Stanislav, Mgr.
Kabinet 403
Zídková Lucie, Mgr.
Kabinet 212

Praktické vyučování

Jméno
Pozice
E-mail
Telefon
Benešová Šárka
Kosmetické služby
Dvořáková Radmila
Rekondiční a sportovní masér
Hamříková Miloslava
Kuchař - číšník
Krejčová Růžena, Bc.
Aranžér
Mazánková Lenka, Mgr.
Kuchař - číšník
Mitášová Petra, DiS.
Rekondiční a sportovní masér
Mladá Naděžda
Kadeřník
Novotná Zdena
Kadeřník
Pazourová Olga, Bc.
Kadeřník
Svobodová Eva
Aranžér
Zelená Anita, Mgr.
Rekondiční a sportovní masér
Vrátná Kristýna
Kadeřník

Domov mládeže

Jméno
Pozice
E-mail
Telefon
Mikešová Kateřina, DiS.
Vedoucí domova mládeže
Čeňková Dagmar
Vychovatelka
Odehnalová Alena
Vychovatelka
Sobotková Marie
Vychovatelka
Novák Pavel, Mgr.
Vychovatel

Školní jídelna

Jméno
Pozice
E-mail
Telefon
Chlubnová Zdeňka
Vedoucí školní jídelny
Ambrožová Hana
Kuchařka
Judová Naděžda
Pomocná kuchařka
Mrkosová Marie
Pomocná kuchařka
Lacková Irena
Pomocná kuchařka

Úsek správy budov

Jméno
Pozice
E-mail
Telefon
Válka Pavel
Školník, správce budov
Huttová Drahomíra
Uklízečka
Papoušková Iveta
Uklízečka