Brněnské zrcadlo 2022

V úterý 12. 4. 2022 se po „covidové“ pauze konala soutěž v dekorativní kosmetice Brněnské zrcadlo. Již podle názvu soutěž pořádala brněnská Střední škola potravinářská a služeb. Pozvání přijal i pan Pavel Bauer, přední český vizážista, který byl i jedním z hodnotitelů soutěže. 

Naši školu reprezentovala Amálka Hofmanová ze 3K a líčila svoji kamarádku Nikolu Kúthovou, která je též žákyní naší školy a to oboru Aranžér. Líčení a celý outfit byl tentokrát ve stylu Bohyně Olympu. 

Amálka obsadila bronzové pásmo a já jí tímto děkuji za krásnou reprezentaci naší školy a za velmi zodpovědný přístup k celému nácviku a tím i k celé soutěži. Dík patří, samozřejmě, i Nikole za trpělivost a kadeřnicím ze 2D, Valérii Fogašové a Lence Vejvodové, které se postaraly naší „bohyni“ o účes. Dokonce s námi vážily cestu do Brna a troufnu si říci, že byly Amálce velkou oporou. Dále nesmím zapomenout poděkovat také paní Evě Svobodové, UOV oboru Aranžér, která Amálce pro Nikolu zhotovila kostým. 

A jak se to Amálce povedlo? Já myslím, že určitě ano, i když nervozita byla veliká. Podle jejích slov je velmi ráda za tuto zkušenost a již se těší na další soutěž. 

Š. Benešová, UOV