Návštěva Studia krásy CHARM v Novém Městě na Moravě

Kosmetičky ze 3. a 4. ročníku měly v pátek, 14. října 2022 nevšední odborný výcvik. Paní Michaela Kobzová Hallerová nám umožnila návštěvu ve svém salonu a připravila pro nás zajímavý program. Nejprve proběhla ukázka péče o pleť za použití radiofrekvence.

Profesionální přístroj představila paní Romana Dvořáková. Srozumitelně popsala práci s přístrojem a účinky radiofrekvence. A pak přišlo to, co zajímá snad každou slečnu a paní… Permanentní make-up! Jednou za měsíc navštíví studio Charm paní Zuzana Bunčo, která na objednaných klientkách provádí tuto zajímavou metodu zvýraznění očí a obočí. Ukázala nám permanentní make-up na horním a dolním víčku, tzv. „vytetovala“ horní a spodní linky. Dále vytetovala obočí. Měly jsme to štěstí, že nám ukázala i metodu výplně vrásek za použití kyseliny hyaluronové, která se provádí aplikací této kyseliny vpichy do požadovaného místa.

Paní Bunčo byla velmi vstřícná a dokonce půjčila strojek na permanentní make-up žákyním, aby si zkusily základy permanentního make-upu tak, jak se všichni učí „na banánu“.

Děvčatům se návštěva salonu moc líbila a já bych ještě chtěla dodat, že paní Zuzana Bunčo i paní Michaela Kobzová Hallerová jsou absolventkami naší školy.

Šárka Benešová, učitelka odborného výcviku