Šarm Znojmo 2024

Po roce opět ve Znojmě a také letos se nám podařilo shodné umístění v obou soutěžních kategoriích kosmetické a kadeřnické soutěže Šarm Znojmo 2024. Téma soutěže bylo pro tento rok Barbie a podmořský svět, takže růžová hrála prim ve všech směrech. Za obor Kadeřník naši školu reprezentovala Erika Dopitová s modelkou Lucií Kaplanovou a za obor Kosmetička Marie Sázavská s modelkou Valerií Fogašovou. Obě se ve velké konkurenci umístily na krásném 5. místě. 

Samotné soutěži předcházela poctivá příprava obou děvčat a také zamyšlení nad tím, jakým směrem se budou v daném tématu ubírat. V účesové tvorbě se Erika inspirovala filmem, ve kterém se Barbie mění z lidské bytosti na mořskou pannu. Takže veškeré doplňky, oblečení a líčení mělo znázorňovat tuto proměnu. Ale v zásadě nebyla potlačena image krásné růžové Barbie. 

V kosmetické tvorbě Marie stylizovala Barbie do role surfařky. Valerie měla jako kostým surfařský neopren v krásných pastelových barvách. Jako doplněk měla samozřejmě surf a Kena v havajské košili. 

Oběma žákyním gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.

Bc. Olga Pazourová a Michaela Kobzová Hallerová, učitelky odborného výcviku