Malování Hennou

Týden před koncem školního roku proběhl na naší škole kurz malování Hennou. Použité krémy a oleje k ošetření byly prvotřídní kvality. Kurzu se zúčastnily pouze žákyně a krásně si vyzdobily svá těla orientálními kresbami. Nejenže jsme z kurzu odcházely krásně vyzdobeny malováním, ale krásně jsme voněly použitými prostředky. Malovaly jsme vlastní vzory podle fantazie, ale některé z nás se inspirovaly obrázky z internetu. Tyto metody můžeme využít v letní sezóně, kdy na masáže přichází méně klientů. Lidé naopak více odhalují tělo a rádi se ozdobí ornamenty, které nejsou trvalé jako tetování. Příjemná, téměř letní atmosféra kurzu nás naladila takřka prázdninově a nové dovednosti jistě využijeme nejen v profesním, ale i soukromém životě.

Petra Mitášová, učitelka odborného výcviku